Käisin eile sedasamust Eesti ja Gruusia jalgpalli vaatamas. Viiki mängisid, oleks vöinud ikka vöita, aga tühja kah – viik on päris aus tulemus.

Kui see Purje selle pusimise asemel paar korda peale ka lööks, oleks päris äge. Loendamatu kord olukordi oli selliseid, kus ta muudkui pusis-ja-pusis-ja-pusis ning siis võeti ta’lt lihtsalt pall ära. Ammmmmmu oleks võinud peale lüüa vöi ära sööta. Muidu tubli poiss, tegi täitsa agaralt tööd.

Ja palun härra Šišovi mittevägapalju kasutada. Hirm oli lausa kui pall tema juurde sattus. Tõesti noh.

Jalgpalliliit võiks teha nii, et mängu alguses oleks hümni ka kuulda, eile polnd. Jalgpallimängu alguses ongi hümni völu selles, et ei ruuli mitteniivõrd bänd (orkester) vaid fännide/publiku ühine laulmine – see on see, mis seob. Üleüldse omalooming ol lahe, aga enne hümni mingi tilulilu on pehmelt öeldes veider. Bänd/orkester peaks olema vaid toetava loomuga. Eile seda polnud. St laske ikka fännidel laulda – kövasti ja natuke valesti.

Gruusia hümn oli mönus, aga ma nüüd ei teagi, kas see on päriselt selline vöi siis ainult Led-R esituses.

Publikut oli maruvähe, aga noh mis Sa eestlasest ikka tahad – kui staare pole, siis pole ka mida vaadata. Selline veider lugu.

Advertisements