Mulle öudselt meeldivad need autoomanikud, kes kasutavad ühissöidukirida vöi siis näiteks pöörderida selleks, et öigel hetkel ümber reastuda nigu öige mees kunagi ja vöita niimoodi sipsti oma 20 sekki – marulahe ju. Las need teised autod seisavad, mul ju hea hooga söita. Need autoomanikud on sellised ägedad.

Aga veel ägedamad, lausa lust vaadata, on need mehed, kes söidavad raudtee ülesöidukohas köikidest seisvatest autodest mööda ja siis pressivad end esimese masina ning tökkepuu vahele, et ikka kindlasti kohe köige esimesena saada üle raudtee. No ja siis järgmise valgusfoori juures ollaks taas köik ühes rivis. Iseenesest on ju arusaadav, kui ikka oled ostnud endale suure masin, siis on nii piinlik igasugu muude pannidega koos sabas seista. Äkki keegi arvab veel, et autojuht on möku vöi midagi.

Igaljuhul tahaksin tervitada musta Grand Cherokee 230 AZF omanikku, kes teisipäeval kell 20:22 üldse ei tahtnud saba löppu jääda, vaid ikka pressis esimeseks. Masin on tul 2003 aastal ostetud, äkki on aeg uus ja uhkem osta. Möeldagu sellele.

ps lugemisel irooniameel oluline
pps oma vöi kellegi teise, aga Eestis registreeritud söiduki andmeid saav igaüks vaadata siit

Advertisements