hsm1Kunagi (ilmselt 2006ndal) vaatasin ära filmi High School Musical (imdb, wiki) – oli selline tore Disney noortekas. Teate selline, mida vaatad, et noh tore film – ei pea eriti millegi üle mötlema. Tilu-lilu aja surnuks löömise film. Palju laulu ja tantsu, muusikal noh. Ilusad noored inimesed ka.

Siis tuli välja teine osa High School Musical 2 (imdb, wiki), kuivörd olin esimest vaadanud, siis vaatasin ikka teise ka ära. Järg ju ometigi. hsm2Ka see tehti Disney kanali jaoks, puhtalt televisiooni film. Polnud enam nii tore kui esimene, aga polnud ka hull, oli oooookei.

No ja kuna kaks esimest filmi olid USAs hullud hitid, siis tehti kolmas film kohe suure pauguga, st tehtti kinofilm. Suurel ekraani, suur promo jms. Aga kurvastusega peab mainima, et High School Musical 3 (imdb, wiki) polnud üldse pooltki nii hea, kui esimene ja ka teine. Sealjuures ei esimene ega ka teine polnud hsm3HEAD filmid, vaid olid suht tavalised noortekad. Heale (loe: talutavale) filmile pole ikka vaja järgesid teha. Ainukesed filmid, mille järjed on OK, on Lethal Weapon ja Beverly Hills Cop.

Kusjuures kirjade järgi tehakse sellele filmile ka neljas osa – ma arvan, et ei peaks, aga noh rahamasina rattad käivad raginal, tuleb juurde teenida.

zac-efron-vanessa-hudgensArvan, et see HSM on nii popp suuresti just osatäitjate töttu. Zac Efron ja Vanessa Hudgens on USA teismeliste hulgas ülipopid. Too Zac muidugi eriti, sest noored tüdrukud ju vajavad iidoleid :) See muidugi, et need kaks on elukaaslased lööb nende populaarsusele vaid hoogu juurde. Too Zac vist jääb elulpuni babyface mängima. Ilus sile poiss ju, mingit kurja karakterit talle külge möelda ei oskagi.

Üldiselt kui te neid filme ei vaata, siis ei jää tee millestki olulisest ilma. Ausalt.

Advertisements