Tänane Öhtuleht avaldab väga eeskujuliku intervjuu Eesti Uisuliidu peasekretäriga. Pean silmas just seda uisuliidu esindaja poolset panust heasse intervjusse :)

Uisuliit salastas Glebova sõitu puudutava info
Ville Arike
27.01.2009

Eesti uisuliitu jõudis eile Helsingi EMi peakohtuniku Hely Abbondati vastus märgukirjale, mis esitati kohtunikutegevuse kohta pärast Jelena Glebova lühikava.

Peasekretär Gunnar Kuura ütles ETV-le, et vastuse sisu rahuldab uisuliitu, kuid ei kuulu avalikustamisele. Küll ei seletanud ta lahti, mida tähendab väljend “rahuldab”.

Õhtulehe vestlus Kuuraga kujunes lühikeseks.

Uisuliidu peasekretär Gunnar Kuura, kas saate mõnele küsimusele vastata?

“Ma ei soovi teiega rääkida, sest te avaldate ebaadekvaatset infot.”

Palun selgitage, milline info on olnud ebaadekvaatne?

“Nägemist.”

See Kuura tundub väga terav kriit olema. Natuke guugeldamist ja üht-koma-teist koorub välja. Tips-tops poiss.

Lugedes näiteks seda kahe aasta tagust uudistnuppu on hetkel öhus olev olukord täiesti möistetav. St mitte olukord pole möistetav, vaid teatud härrade käitumine on ilmselt juba pikemat aega selline pisut ebapädev. Kolm aastat tagasi oli ka mingi arusaamatus (samal teemal teine lugu). Tundub, et on reegliks saanud – iga asta tuleb alustada pisikese jamaga.

Hernits on ilmselt nii ametis järgmise aasta vöistlustega, et köik muu tudunub talle vist triviaalne. Kahju eksju. Postimehe artikli kommentaarides ütleb keegi kommentaator tabavalt “hernitsal ju kruvid laht”, sest töepoolest Lillehammeris sai Hernits-poiss päris kuulsaks oma lahtiste kruvidega. Keegi vöiks talle kruvikeeraja kinkida :)

Advertisements