Ma arvan, et pean igakord enne sellist “meedia-pani-juba-ammu-medalid-kaela” vöistlust ühe iroonilise postituse tegema. Sest, et Kanter vöistis siis kulla ja nüüd Veerpalule. Köik on puhas minu teene. Ausalt ka!

Czech Republic Nordic WorldsTösisemalt vöttes, ma ei ole Veerpalu fänn, aga krt tuleb tunnistada, et tegemist on uskumatu mehega. Mismoodi ta suudab end sättida täpselt üheks vöistluseks jääb ilmselt igavikuliseks  küsimuseks. See on natuke arusaamatu, aga järelikult on siis niimoodi vöimalik. Ja tolle soomlase, Heikkinen vöi mis ta nimi oligi, üle on mul küll heameel. Ta oleks vöinud ka vöita, siis oleks ka hea meel olnud. Muide, ei tea kus olid köik norrakad?

TENNIS-WOMEN/DUBAIKanepil läks täna jällegi müstiliselt halvasti. Pisut veider kohe, eile mängis ja jooksis nagu noor sälg ning täna oli enda hale vari. Kohe mittemidagi ei tulnud välja. Mul oli ta’st natukene kahjugi. Williamsile finaalis kott pähe tömmata oleks olnud ju ägä :)

Rahvusvahelisele telepildile antud intervjuu Veerpaluga oli pehmelt öeldes naljakas, nagu noh see Mika Häkkinen vöi Kimi Räikkonen – nii puu inglise keel kui veel olla saab. Samas eile ja ka üleeile Eurospordist Kanepi intervjuud kuuldes oli kohe hea kuulata, et inglise keel on tal vägagi suus. Vahe ongi ilmselt selles, et Veerapalul on treener eestlane, hooldemehed eestlased, füsio eestlane jne, samal ajal Kanepil on praktiliselt kogu meeskond vist välismaalastest kokku pandud. Igapäevapraktika! Rahvusvahelisel tasandil vöiks tippsportlane röhku panna oma inglise keelele, just sellisteks juhtudeks, et kui äkki juhtubki vöitma. Šmigun vöttis minuteada kunagi eraldi tunde ja ta ise röhutas alati, et peab inglise keelt öppima, sest muidu ei saa pressiga suhelda. Tagasihoidlikus (nagu Veerpalul) on tore, aga ennast peab müüa ka oskama.

Advertisements