Jõgeva Tähe saalihokimeeskond mängib lisaks Eesti meistriliigale Rahvusvahelise Saalihokiliidu eriloa alusel ka Läti meistriliigas. Et noh on tugevam ja nii. Neil läks seal täitsa normaalselt, jöudsid isegi veerandfinaali välja. Seegi läks maksimaalse viie mänguni, st tublid poisid, kui nii vöib öelda :)

Kuivörd üks pilt (video) ütleb rohkem kui sada söna, siis alustuseks vaadake videot. Eriti äge on kohtunik, kes lihtsalt seisab meestesumma körval ja puhub oma vilet nii nagu kopsudest öhku suudab välja pressida.

17.03.2009 on “legendaarne” jalgpallikommentaator Ott Järvela sellest koguni jutu Õhtulehte kirjutanud: Eesti ja Läti klubide saalihokimängul läks kakluseks

Nats aga on Ott-poiss puusse pannud. Artiklis kirjutatab ta, et “Poordi ääres jooksis Talsi mängija talle jõhkralt sisse ja lätlastest kohtunikud määrasid rikkujale karistuse” – video pealt on ju selgelt näha, et vea teeb Maslov (kes on Venemaa koondislane ja paganama osav mängija) mitte Talsi mängija. Jätkuolukord on hoopsi teine lugu. Päris piinlik, et Järvela, kes on ise ka ju saalihokikohtunik niimoodi nüüd üleriiklikus meedias eksib. Täitsa punastamapanev…

Huumoripunkt kuulub muidugi mängu lauakohtunikele ja Läti Saalihokiliidule “Täna teatas Läti saalihokiliit aga, et ühelegi mängijale võistluskeeldu ei määrata, sest karistused olid protokolli märgitud valesti ning video polevat piisavalt usaldusväärne tõestusmaterjal.” – töepoolest, sellest videost ei saa ju aru, kes keda töukab ja kohtuniku suu on seinapragu.

Advertisements