champs09Off The Post ütleb köik – Barcelona were hungrier, quicker, more committed and – bottom line – better than Manchester United. The best team (by a mile) won. – täpselt nii oligi, sest ilmselgelt tahtis Barcelona seda vöitu palju-palju enam kui ManU. Vöi noh heaküll – mölemad tahtsid, aga Barca realiseeris oma tahtsmise silmnähtavalt paremini.

Olgugi, et ma olin natukene rohkem inglaste (st ManU) poolt, on mul paganama hea meel, et Barcelona vöitis. Kuid siiski arvestades seda, et nad said poolfinaalist önnega ja tänu kohtunikule edasi, siis on see selline poolvöit.

Need ManU vennad ei saanud ikka mittemillegagi hakkama, kuni esimese väravani oli köik OK – Ronaldo suutis paar korda isegi ohtlikult peale lüüa, aga pärast1999-manchester-u-solskjaer seda oli konkreetne äpude kamp seal platsil. Niimoodi ei saa ikka loobuda mängimisest… Endasse tuleb uskuda. Ühed teised poisid samast klubist uskusid endasse ja oma vöistkonda, nii umbes täpselt 10 aastat tagasi ja ajalugu mäletab seda kui üht dramaatilisemat Meistrite Liiga finaali löppu. Inglaste öuel pidu, sakslastel vist mitte. 2009 aasta poistele stiilinäide siit – Champions League Final 1999. Ole Gunnarit jäävad vist köik ManU fännid tänama selle ühe värava eest – see on nii krdima klassika, et siiamaani teeb meele heaks kui seda vaadata :)

Barca mängis eile nii ilusat söödumängu, et nutt tuli peale ja see tundus nii lihtne. ManU’l nagu polekski kedagi platsil onud – Rooney oli, aga ei messimäleta, et ta millegi säravaga hakkama oleks saanud; Ronaldo oli (nagu öeldud) kuni esimese väravani ja siis tuli jonn ning ainuke, mis ta’st meelde jääb on ta vehklevad küünarnukid; Giggs nagu ka oli, aga vanus vist ei luba enam; Scholes tuli ja kukkus kohe jöhkrutsema; Park kah nagu proovis, aga mittemidagi ei tulnud välja – halb noh, väga halb :) Barcal tuli see eest köik välja ja ilmselgelt said ManU mängijad ise ka mängu löppedes aru, et parem tiim vöitis, sest mängu löpus oldi küll v. tösiste nägudega, aga ei mingit traagikat. Isegi Ronaldo oli mees ja ei hakanud nutma :)

Küll on hea kui paremini mänginud tiim vöidab.

Advertisements