Seal oli palju teisigi huvilisi :) No ja Mart Poom näitas end mänguvormis viimast korda PoominatorEestimaa publikule. Oli meeliülendavalt ilus jalgpalliöhtu… :)

Tundub, et Eesti peab nüüd ja edaspidi möne mängija nö pensionile saatma, sest siis tahavad köik tollele lahkuvale mängijale eriti head kingitust teha ja pingutavad kohe vähemalt poole rohkem :) Neid karjääri löpetanud koondise mängijaid peaks ju jaguma küll.

Olgugi, et ntks soccernet.ee‘s on publik hinnanud mängu parimaks Poomi, leian ma, et Poomi mäng oli küll hea, aga emotsioonidesse laskumata ning heldimuspisaraid valamata, oli mängu parim oli vaieldamatult Ats Purje. Oli sellel kutil alles jaksu joosta – SPurita jooksis peaaegu, et sussid jalast. Kui ta veel öpib oma vöimalused ära lööma, siis on Eesti olemas nagu kaks ühes – üliagar kaitses rabeleja ja suurepärane äärepoolik, kes saab vajadusel hakkama ka ründes. Mida vöiks veel soovida?

Zenjov on supermees – seitse mängu ja kolm väravat räägivad juba iseenda eest. Viikmäe oma 114 mängu ja 15 väravaga on justnagu mingi kaitsemängija, mitte tipuründaja :) Ka Voskol oli kolmapäeval üllatavalt hea päev, noja tema kasutegur muidugi tuli eriti hästi välja pärast seda kui Rüütli tegi eriti suurepärase lükke ja pani Vosko Zenjovile ründepaariks. Sinna juurde veel poolikud ja keksväli ning meeletu tahtmine ja Eesti mängibki nii nagu ta kolmapäeval mängis – teisisönu suurepäraselt :) Sellist mängu ei mäleta ammustest aegadest.

Pöhimötteliselt vöiks Portugaliga mängust üksköik keda esile tuua, köik said oma tööga suurepäraselt hakkama. Ma ei oska kedagi väga laita. PoomKui siis Kinki esimesel poolajal, aga ka tema ärkas teiseks poolajaks, seega köik on hästi. Eestlased oskavad, kui väga-väga tahavad.

Seoses ründajatega veel seda, et teate – mu meelest vöiks Oper nüüd rahulikult vötta. Ta on pisut sellise ülbe suhtumisega ja ei tee pooltki nii palju tööd kui noored poisid, kel ennast vaja näidata on. Oper vöib vabalt vahetusemeheks olla. Vöi siis vigastatud – nagu tavaliselt.

Mängu peategelasest – Poomist. Polegi midagi tegelikult öelda, viimaste päevade ajakirjandus on köik öelnud – Poom on legend ja nüüd siis on justnagu üks aeg läbi saanud. Nüüd on uute poiste vöimalus ja ma ei kahtle hetkekski, et nad kannavad selle suurepäraselt välja. Poom oli ja on ja jääb legendiks :)

Mu pildid / Catherine Kõrtsmiku pildid (ikka paganama head)

Advertisements