Teate, kui vöimalik, siis ärge kinno seda postituse pealkirjas nimetatud filmi vaatama minge. Oodake natuke kuniks see tuleb videolevisse ja proovige siis. Videoga on vähemalt see eelis, et eriti piinlikud naljad saab lihtsalt edasi kerida. brunoKui Borati vaadates oli möningate kohtade peal lihtsalt piinlik, siis selle filmi puhul on neid piinlikkust tekitavaid kohtasid hulka rohkem.

Jah, on päris humoorikas, kuidas irvitatakse ameeriklaste poliitilise korrektsuse vöi räige rahaahnuse pihta, aga liiga palju rämedat irvitamist teiste rumaluse üle on lihtsalt piinlik. 200 inimesega koos kinosaalis olles pole ka suguelundite röve eksponeerimine mingi eriline kinolemaus, päris piinlik on …jälle.

Brüno (imdb, wiki) pöhimötteliselt ei üllata mittemillegagi. Selles möttes, et jah situatsioonid on uued, aga räige ameeriklaste mönitamine on ikka sama, mis Borati puhul. Mitte, et ma arvaks, et keskmine maa-ameeriklane oleks väga laia silmaringiga vöimidagi, aga mulle jääb arusaamatuks, miks peab sellest pika filmi tegema…

Sönaga öeldes – mul on kohe kahju, et ma oma raha selle filmi peale raiskasin.

Advertisements