Kui laupäeval juua poolest päevast odavat Tšehhi ölut, pühapäev tšillida 30-kraadises palavuses, esmaspäev ning teisipäev viibida vähemalt 2009-08-20 Padise p2evak15-tundi bussis ja kolmapäev veeta Helsingis pmst terve päev jalul, siis on neljapäevaks superkompensatsioon – sporditeaduslikult on see vist enamvähem ülepuhkamine ja vorm on  parem kui varem. No tegelikult peab sellele superkompensatsioonile eelnema ka vägagi kurnav treeningperiood, aga ma jätsin selle osa vahele. …vöi siiski – me pidamise Prahas ju kaks mängu rohkem kui olime üldse arvestanud :) Just see ülepuhkamine mind vist neljapäeval metsas tabaski, sest mul oli metsas marukerge joosta. Vöi siis oli lihtsalt O-nälg nii suur, et panin kohe mönuga. Nii mönus pole metsas ammu olnud.

Kui poleks 9’nda ja 10’nda punktiga N13 klassi viga teinud, siis oleks äkki isegi Annelile ära teinud, aga oleksid ja poleksid on alati väga toredad poisid olnud.

5’nda (ehk punkt nr 56) punkti SI-jaama oli keegi vargapoiss metsas kaasa vötnud, hea et vähemalt punktitähise metsa jättis, sai öige punktikoha teada. Ei tea, mida ta tolle jaamaga küll peale hakkab?

Oma liikumistee märkisin taas kaardile vana-head vildikameetoodit kasutades, sest tänapäevane GPS-vidin mängis jälle mäkra. Mul on veel palju öppida.

Advertisements