Arvestades Eesti klubijalgpalli üldist taset, kus vördväärsed vastased praktiliselt puuduvad, on Levadia ikkagi paganama tegija. 092Galatasaray oli muidugi ilmselgelt Levadiale liiga köva pähkel puremiseks, aga kodus mängides (eriti kui veel arvestada seda, et A Le Coq Arena pole ju tegelikult üldse Levadia kodustaadion) viik välja vöidelda on kindlalt Eesti klubijalgpalli üks viimaste aastate parimaid saavutusi. Newcastlega 2:1 vöörsil oli muidugi peaagu sama köva tulemus.

Juba nii mönigi päev on tollest mängust möödas, aga möni asi jäi meelde.

* mäng algas ilmselt (ma jäin natuke hiljaks) natuke varem kui kell 21, sest esimene poolaeg löppes 21:41, nats veider :) Sellest tulenevalt algas ka teine poolaeg tsipa varem kui täistund, aga ilmselgelt ei omanud seda infot (vöi oli ta lihtsalt udu) see mees, kelle ülesandeks oli muusika öigeaegne vait keeramine – nii siis mängisidki meeskonnat teise poolaja alguses nii umbes kuni 5 minutit muusika saatel. Kohati polnud kohtunikuviletki kuulda. Veider :)

* Tarmo Neemelo on uskumatu mees. Töörügajana on ta suurepärane ning kohavalik on tal oivaline, kui ta veel oskaks palli väravasse ka toimetada, siis oleks tegemist suurepärase jalgpalluriga. Paraku too väravalöömine ei ole tal üldse veres, vähemalt rahvuvahelistes mängudes mitte. Nii kahju.

* mul istusid selja taga mingid naljahambad, kelle kogu energia läks Neemelo kallal irisemisele – ko-hu-tav. Kui ikka jalgpallist s084uurt midagi ei jaga, siis pole vaja köva häälega tribüünil huumoriklubi etendada. Pall lüüaksegi vahel ka kaitsjatele, st mitte vastase värava poole ja ründaja ei pea iga palli järgi jooksma, sest kui ta seda teeks, oleks ta üsna kiirelt läbi nagu käbi. Mulle pole kunagi sellised “asjatundjad” publikuhulgas meeldinud, oma rumaluse välja näitamine on eriti rumal.

* Galatasaray lillad vormid olid ERITI koledad. Ükspäev lähen Sikile külla ja küsin seda mängusärki näha, et kas see ka lähedalt vaadates nii kole on.

* Galatasaray fännide tulemöll oli küll effektne, aga jube valesti ajastatud :) Noortepäraselt öelduna – Epif Fail!

* Eino Puri on täpselt samasuguste liigutustega kui Sander Puri – ilmselgelt on tegemist kaksikvennaga (st kolmikvennaga).