O-hooaeg hakkab end kokku kerima, st tuleb alustada saalihokiga. Õigupoolest muidugi olen ma seda pea kogu suve natukene toksind, aga oktoobrist hakkavad taas pihta saalihokimeistrivöistlused. Tuleb pönev hooaeg :)

DSC_1620Önneks önnestus meil, uuel Sparta saalihokinaiskonnal, avada hooaeg paar nädalat varem, nö katsetada vormi :) Oma esimese mängu naiskonnana me igaljuhul vöitsime ja see on oluline, sest psühholoogiliselt on vöiduga hea alustada. Natukene rohkem kokkumängu, teineteisemöistmist ja julgust vahel asjad ise ära teha ning me oleme tavaline liiga keskmine naiskond. Tugevamatele nagu Fortuna, Jäneda ja Tartu ehk kohe esimesel aastal hammas peale ei hakka, aga me proovime. Ausöna proovime!

DSC_1530Järvamaa lahtistel meistrivöistlustel (need 3 mängu mida eile mängiisime) saime auhinnalise kolmanda koha :) Kui esimene mäng on natukene labane, sest vastased olid väga algajad, siis teine mäng oli juba raskem, aga selles olime me ise kehvad – kokkumäng oli peaaegu null. Önneks on meil hea treener, kes teise ja kolmanda mängu vahel nii mönegi asja selgeks tegi ning kolmas mäng oli juba palju-palju parem – kaotasime küll, aga mäng oli hea ja see on oluline.

Meistrivöistlused alaku!

Advertisements