Mulle ei ole tegelikult kunagi mäu-O meeldinud, see on selline pooleldi önne värk ja ei meenuta väga orienteerumist. Kui aga o-jooks peaaegu, et koju kätte tuuakse ning väike jooks niikuinii päevakavas, siis kasutasin vöimalust ja noh läksingi. Vanasti kui ma kunagi mälu-O’d jooksin (ilmselt kuskil laagris), siis pandi kaart ikka igasse punkti, et siis teekond järgmisse pähe öppida jnejnejne. Ilmselgelt arvas Lauri, et nii saab rada liiga lihtne ja pani kaardi üles vaid keskusse, st starti ja rada koosnes pöhimötteliselt kolmest ringist. Vöis muidugi ka korraga kogu raja meelde jätta ja siis muudkui pörutada nii nagu jalad vötavad. Väidetavalt olla üks mee meelde jätnud punktid 1-12 ning seejärel 13-17. Enamus tegi ikka nii, et 1-4, 5-12, 13-17. Mina aga jätsin meelde 1-4, 5-11 ja siis 12-17.

2009-09-23 M2nni parkEsimene ring oli lihtne, sest see oli marulühike.

Teine, noh teine oli keerukas. Viies ja kuues punkt polnud hullu midagi, valges oleks ka seitsmes olnud maailma labaseim punkt, aga ma jooksin sellest nii 20 meetri kauguselt mööda ja päris öigel hetkel oma väikest peakest väikese lambikesega ei keeranud ja nii ma siis hängisin seal ringi nii mönigi aeg, no ütleme 4:30-5 minutit. Loll viga. Kaheksanda juures oli punktiotsijaid juba rohkem, enamus teadis, et selles piirkonnas peab olema, aga täpset legendi ei teadnud keegi. Läksin ja uitasin siis hoopis teiselpool majagi… tänu Triina antud vihjele leidsin minagi punkti :) Üheteistkümnenda poole minnes teadsin, et kuskil seal peab punkt olema, aga täpsema asukoha olin selle aja peale ammu unustanud – vehkisin siis niisama peaga ringe teha kuni löpuks üks helkurriba siiski punktiasukoha reetis. Joppamise värk.

Kolmanda ringi puhul jätsin lihtsalt meelde märksönad: risti läbi pargi puuni, mänguplats, lohk, mänguplats, pöiki läbi pargi puuni. Nii 13 kui ka 17 punkt olid legendiga “Puu”, aga proovi sa puud metsas leida, eriti öises metsas :)

Arvestades, et pool aega läks punktipiirkonnas pea köigutamisele, siis 52 minutit on enam-vähem. Kindlasti oleks saanud palju paremini.

Advertisements