Aegajalt käin ikka Xdream.ee lehel, ise ka ei tea miks, aga harjumus on selline. Eile oli minekust kasu ka, ses möttes, et sai vähemalt uut infot. Lisaks 2010 aasta osavõistluste aegadele on kirja pandud ka kohad, mis kölavad väga ägedalt. Mul igaljuhul hakkas film juba silme ees jooksma :)

Saku ja Tamsalu on teada-tundud saalihokikantsid, seega loodan lisaülesannetel saalihokile, et saaks Merli tanki lükata :) Tamsalus muidugi on suusatamine ka üks pöhispordialadest, aga önneks suvel suusatada ei saa. Sakus O-maastikest ja kaartidest puudus ei ole – Männiku, Saustinömme (Saku Rabametsa terviserada), Raku on esimesed, mis meelde tulevad. Noh ja loomulikult vöiks lisaülesanne olla Öllepealinnale nimekohane :)

Öise osavöistluse kuupäevad on 31. juuli – 1. august, st seekord on tegemist ikkagi ÖISE vöistlusega, sest ilmselgelt on juulis/augustis paaaalju pimedam kui Jaanipäeva aegu, millal öine Xdream tavaliselt on olnud. Kuivörd mulle öine-O meeldib, siis lisab see asjale vaid vürtsi. Arvestades Eesti kliima eripära, siis on mere-/jõevesi köige soojem just juulis/augustis, mitte kesksuvel nagu loogika järgi oletada vöiks. Ainuke järeldus saab olla see, et kuna Hiiumaa teadupoolest on päris saar, mitte poolsaare moodi saar, siis ujumisetapp on garanteeritud.

Oh mul läheb kohe meel heaks kui Xdreamile möelda. Nats veider vist. Ainuke küsimus on nüüd see, kas önnestub kiirete näppude voorus piisavalt hästi esineda vöi ei.

Advertisements