Käisime eile mercurlastega Kõrvemaal rabamatkal, öigupoolest rappa jöudsime küll väga väikseks hetkeks, aga rabamatk kölab kuidagi palju uhkemalt kui lihtsalt matk – seega rabamatk.

Margus oli meile päris mönusa kulgemise välja möelnud, vahepeal rajasime ka ise teid ja raiusime endale teed vöpsikus, aga üldjoontes sai ikka liikuda mööda matkaradasid. Kuni Paukjärveni oli väga äge, tagasi tulles oli natukene vähem äge, sest mööda suurt teed könidimine oli nii nüristav tegevus ja tempo läks ka selliseks, et ma loobusin punnimast ning kulgesin omasoodu rivi löpus ja löpust kaugel maas. Viga oli ka see, et ma vett kaasa ei vötnud, mul oli neljandaks tunniks ikka siuke janu ja vedelikupuudus, et liigutamine oli tösine enesesundimine. Oma rumalus muidugi – vett peab alati kaasas kandma!

Minu GPS’l sai vist aku tühjaks seal Paukjärve juures vöi noh kuni sinnani on ta teekonda salvestanud – edasi on tühjus. Margus väitis, et käisime ca 17,5-18 km’i, ajaliselt 4:35 – pole paha ühe pühapäeva kohta :) Pildid flickris.

Jään ootama Mercury talvematka!

Advertisements