Halb on kui vöistlustel on olukord selline, kus sinu edasine edu ei söltu enam sinust, vaid söltub kellestki teisest. Just nii läks saalihokinaistel eile. Kuna Kanada oli ilmselge autsaider ja eeldatavalt oli võit Kanada üle vaid vormistamise küsimus (ma tean küll, et nii ei tohi möelda), siis oli eestlaste ainuke lootus, et Ungari vöidab Saksamaad, sest ainult nii oleks Eestil olnud vöimalus jöuda alagrupi kahe parema hulka. Paraku aga tegid fritzud just seda, mida neil ei olnud vaja teha, st vöitsid Ungarit 3:1. Halb, väga halb.

Eilne mäng Kanadaga oligi vormistamise küsimus, sest vöideti tulemusega 12:1 – Merkalt hat-trick (+1) :) Eriti hea meel on mul ka Kristi üle, kes sai kolm nädalat enne MM’i vigastada ja usun, et tegi eile oma vähesed mänguminutid puhtalt tahtejöu pealt, mida kroonis ka värav – tubli töö Kristi!

Peab tunnistama, et see MM on jube nörk meediakajastuse selle poole pealt, et pilte mängudest ei suuda ma kuskilt leida. Ametlikul kodulehel on küll alabrubriik “You are here:   WFC2009MEDIAGALLERI“, aga sellel klikkides avaneb alljärgnev vaatepilt.

Ka Innebandy (Rootis saalihoki ajakiri) lehelt  ei suuda ma väga pilte leida. Need möned, mis artiklite juures on ei lähe nagu päris arvesse, kuigi tänud nendegi eest (too postituses olev pilt ongi sealt vöetud).

Nöuan pilte!

Advertisements