Pirisesin ükspäev siin viletsa talve üle, st peamiselt külma pihta – nüüd siis tuli päris talv ja peab tödema, et see, milline ilm oli täna, on absoluutselt parim talveilm. See, et ma pidin Vineerist kuni Kalevini jala köndima, sest trammijuht teateas vastuvaidlemist vältival toonil “Tramm edasi ei söida, minge köik välja” ei olnud üldse häiriv, see oli tegelikult mönus köndimine. Ummik oli selline, et polnud väga pöhjust ka bussi oodata – paningi siis jala ajama. Teate, sain vist isegi kiiremini kui transporti kasutades. Sooja sai niikuinii.

Auto oli terve päevaga ennast lume alla ära peitnud. Harja mul ei ole ja lükkasin selle kerge lume lihtsalt niisama varrukaga eemale. Paganamani ägä :) Kuigi-kuigi harja peaks vist ikka ostma.

Isegi see on äge, et Tallinna suuremad magistraalid olid lumest puhtaks ajamata ja valitses selline sulnis talvemeeleolu. Autojuhid olid köik topelthoolikad – nii vöiks olla küll, noh ütleme veebruari löpuni vms. Pikapeale vöib muidugi see natuke tüütuks muutuda, aga vöiks ju ühe talve proovida kah.

Selle lumega pole külm ja talv üldse nii halb, lumega on ägä.

ps pilt on tehtud eelmise aasta novembri lumeuputuse ajal

Advertisements