Proovisin selle liiga suurte miinuskraadidega jooksmise ära, ega see midagi meeldivat just ei olnud, aga kölbas ka – parem ikka kui suusatamine :)

Lume positiivne omadus on see, et ta on pehmemaks teinud köik asfaltteed, mida mööda jooksmine on rist ja viletsus. Vötsin fotoka kaasa ja mötlesin, et teen talvest pilti – ajalugu ikkagi (vihjan lumerekordile) – paraku aga on külmal halb omadus fotoka aku jube kiirelt nö ära süüa ja seetöttu löppeski pildistamine 11-klöpsuga. Pärast pidin trepikojas tükk aega akut soojendama, et pilti saaks teha (selle postitan oma järgmises postituses).

Läksin täna pärast Stromkalt läbipöikamist Kopli poolsaare poole. Kopli Kalmistupark on päris mönusalt suur park – tundub, et seal on öhtuti ka valgustus, ilmselt hakkangi sealpool jooksma, sest see park mulle meeldis. Loodetavasti ei ole köikidel Kopli pättidel kombeks sinna öhtupimeduses koguneda. Praegu olid seal peamiselt isad-emad lastega kelgutamas ja üks noorte tüdrukute kamp, kes minu lähenedes mingi  putka taha peitu puges. Ilmselt oli pöhjuseks öhus leviv suitsuhais, mida ma neist möödudes sisse hingata sain. Ei tea, kas kartsid, et hakkan neile moraali lugema :)

GPS-seade on millegipärast tööle hakanud alles poolel teel Stroomi randa, aga noh pole hullu, ringist saab aru ikka.

Advertisements