Köiges on süüdi Merli, kes pritsis juutjuubi videosid meeste uisutamisest – ma läksin önge ja olen nüüd oma öhtut veetnud juutjuubi ja iluuisutamise seltsis. Jagan leide :)

Kui meie meesüksiksöitja vabandas oma kehvavöitu esinemist noorusega, siis vördluseks olgu toodud, et Pljuštšenko oli 16, kui ta vöitis Euroopa MV höbemedali. Just 16 on ka Viktor Romanenkov. Lihtsalt ühele on antud ja teisele mitte. Lihtne.

Vöi noh see on nagu Eesti spordis üldse, meil on 25-26 aastased tippkorvpallurid ka lootustandvad noored :) Nagu ka jalgpallurid. Aga ma ei tahtnud sellest kirjutada, tahtsin hoopis juutjuubi videosid postitada.

Esiteks: stiilinäide 16-aastaselt Ženjalt

Samas leiab juutjuubist ka videosid, kus Ženja on 13-aastane ja 15-aastane. Pole paha, eks? Ja ta demonstratsioonesinemised ei ole alati nii klassikalised nagu ta täna Tallinnas esitas, on ka löbusamaid, näiteks nagu see või siis see Sex Bomb video. Sellel on kommentaarid ka muidugi eriti ägedad.

Aga Pljuštšenkoga seoses meenub mulle see kuidas Anu Säärits oli erutusest vist tooli pealt maha kukkumas, kui Ženja 2006 aasta Torino olümpial oma vabakava löpetas. Ausalt, Anu oli ekstaasis. Noh, mis siin salata, eks kava oli ka veatu, aga sellist reaktsiooni poleks Eesti telekommentaatorilt oodanudki.


Kuidas see vöimalik on, mida ta teeb 4:37-4:55? Mismoodi? Käsitlematu :)

Kui juba uisuvideode postitamiseks läks, siis enne Pljuštšenkot valitses meeste üksiksõitu Aleksei Jagudin, veider küll, aga mäletan, et ka tema söit oli puhas nauding. Pisut teistmoodi kui Pljuštšenkol, aga ikkagi nauding. Jah, mulle meeldis :)

Salt Lake City lühikava järel olla publik talle püsti seistes plaksutanud – mäletan, et vaatasin telekast. Püsti just ei töusnud, aga oli üsna meeldiv vaatamine. Vabakava oli juba nii hea, et oleks vöinud isegi diivanilt püsti töusnud. Seda kommenteerides suutis Anu oma verbaalset erutust küll varjata, oli pigem vait, aga ilmselt oli üsna samas seisundis kui 2006 aasta Pljuštšenko esituse ajal.

Ah-jaa selle mehega seoses, tasub kindlasti vaatamist ka tema gaalaetenduse esinemine ja mingi esinemine Jaapanis. Selle viimase puhul on eriti olulised hetked 1:39-1:44 – märkad Merli, Aleksei teeb peaaegu breiki :)

Panin muidugi koge guuglisse “breakdance on ice” ja möni vastus tuli. Enamus on mingid tobedad käestfilmimised, aga siiski esimene oli kohe ägedaim :) Eriti äge on taustal see “Herräjumala”

Tundub, et breik jääl pole enam mingi uitmöde, see on lausa tösijutt – kaks siitilinäidet. ÜKS / KAKS

Nüüd lähen ruttu magama, muidu haarab see juutjuub mind taas endasse.

***

Ah-jaa “Davai Ženja, davai” hüüdeid kostus neljapäeval öhtul enne Pljuštšenko esinemist publikust päris rohkelt. Vene hing on ikka nii teistsugune kui eestlasel.

Advertisements