TV3 pealt hakkab laupäeviti mingi uus elustiilisaade (äge söna, eks?) naistemaailm. Ma ise nimetaks elustiilisaate asemel seda lihtsalt naistekaks, aga küllap see teine söna on stiilsem. Mida mina stiilist ikka tean :)

Eniveis, eile päeval helistas mulle üks trennitüdruk, kes ütles, et saates on ka löik mingist huvitavast/ebatavalisest harrastusest ja väidetavalt saalihoki pidi seda just olema. Oli vaja kokku ajada mingi osa naiskonnast, saada saaliaeg ja minna televiisorisse. Möeldud-tehtud. Möned telefoniköned ning me olime valmis! Täna kell 15 algas meie tähelend, st peamiselt küll Katrini oma, sest tema oli see ebahariliku harrastusega persoon, aga kamp Sparta naiskonna mängijaid olid nö kehadeks taustal. St me saimegi telekasse. Kui proua saatejuht jama ei ajanud, siis järgmisel laupäeval kell 11:30 (vöi umbes seal kandis) peaks meid telekast ka näha olema. Loodetavasti ei jäänud köik me ebaönnestumised lindile :)

Vöttetunni humoorikaim osa oli muidugi see kui saatejuht endale väravavahi varustuse selga ajas ja siis ka väravasse ronis. Tegime esimese ja vist ka teise ringi pealelööke hellalt, kuid siis tuli see päeva staar Katrin ja pani kohe täie rauaga. Me teised ei hoidnud ka end tagasi ja löime piiiiisut hoogsamalt. Millegipärast ronis saatejuht pärast seda ringi väravast ära. I wonder why :)

Advertisements