Ei ole täna, oli juba 14. veebruaril nagu igal aastal.

Olete näinud inglaste tehtud filmi Love Actually? Öudselt hea film, eks? Vöi noh mulle meeldib. Midagi sarnast on ka ameeriklaste film Valentine’s Day (imdb, wiki). Suurt süva sisu sellel filmil ju polnudki, küll aga suurel hulgal mönusat meelelahutust. Ja noh loomulikult näitlejate kaader, see oli küll superb! Ma ei oskagi kedagi eriliselt välja tuua, aga no on ju hästi tehtud, kui kokku on saadud ca 15 Hollywoodi staari. Lisaks suurele armastusloole (mida muud te Valentinipäeva filmilt siis ootasite?) on mönes kohas ka päris mönusat vürtsikat huumorit. Vahel sai kohe südamest naerda. Mönus, mulle nii meeldib :)

Ah-jaa lugesin imbd.com’st sellist fakti, et “Katherine Heigl was considered for a role in the movie but was dropped because of salary demands.” – hahaha, ei tea kas ta mötleb, et on kövem staar kui Julia Roberts vöi Jessica Biel vöi Jennifer Garner vöi Anne Hathaway? Hahahaha…. seriaalistaar.

Üldiselt sai nüüd mu jutt otsa vöi noh ümberjutust ju tegema ei hakka ja köik muu ongi juba öeldud. Vaadake ka seda filmi, tore on.

Advertisements