Püha püss – 3. juunil on Itaalias kindlasti NII talumatult palav, et pöhjamaalasele on see peaaegu, et väljakannatamatu. Aga eks tuleb kannatada :)

Eile nimelt loositi Eurooa Meistrivõistluste valikgrupi mängde kalender ja vöörsilmäng Itaaliaga toimub 3. juunil 2011. Kuivörd Itaaliasse olen tahtnud juba ammu minna, siis annab see ideaalse vöimaluse ja pöhjuse minemineks. Reisil kohe kindel eesmärk. Palju ägedam oleks olnud kui too mäng Itaaliaga Itaalias oleks oktoobris, siis oleks ideaalne suvepikendus, aga paraku on selles lause esimeses pooles kolm oleksit, st see lause ei tähenda peaaegu mittemidagi :)

3. september 2010 – maiuspala jalgpallisöpradele, st Itaalia koondis Lilleküla staadionil. On pöhjust oodata sügist, aga üldiselt palun ikkagi enne kevadet ja pikka suve.

8. oktoobril  2010 – Serbia – Eesti. Mul pole aimugi, kui kallis sinna Serbiasse reisida on, aga iseenesest tundub täitsa ahvatleva reisisihina. Kindlasti on seal soojem kui meil siin oktoobris. bookinghouse.ee näitab hetkel lennupiletite hinnaks 3880 krooni – peab mötlema.

29. märts 2011 – Eesti – Serbia. Mäng kiviköval ja muruta staadionil.

3. juuni 2011 – Itaalia – Eesti. Eestlastel on lihtne pärast kaotust öelda, et meie mehed lihtsalt ei suutnud selles kuumuses mängida. Nagu suusasprinterid ülteksid, siis lihtsalt ei jöudnud noh, jaks sai otsa. Reisisihina tuleb Itaalia plaanidesse vötta.

7. oktoober 2011 – Põhja-Iirimaa – Eesti. Jälle reisisiht. Iirimaal, pöhjaga vöi ilma, polegi käinud ja kuna tegemist on ikkagi britanniaga, mis on peaaegu nagu Inglismaa, siis tuleb minna. Loodetavasti viib RyanAir kiirelt ja odavalt kohale. Selle aja peale vöiks juba Tallinna Lennujaamast startida saada.

Olgugi, et alagrupp pole väga atraktiivne, siis arvan, et tuleb huvitav jalgaplliaasta/poolteist.

Veider on see, et mängud on teisipäeviti ja reedeti – mis ajast jalgpalli nendel päevadel peetakse? Tavalisel on ikka “suur jalgpallikolmapäev” (see väljend on mulle juba lapsepölvest meelde jäänud) ning laupäev need päevad, mil üle Euroopa/Maailma valikmänge peetakse. Mingi FIFA vöi UEFA suurepärane uuendus?

Advertisements