Mulle ei meeldi usuhullud, nagu näiteks enesetaputerroristid vöi leebema näitena need tegelased, kes tänaval püüavad inimesi oma usku pöörata – sellised usklikud on kas ohtlikud vöi siis lihsalt tüütud. Küll, aga meeldivad mulle traditsioonid, kui nii saab usupühade kohta öelda. Tavalise koolilapse vöi tööinimese jaoks on need lihtsalt koolist/töölt vabad päevad ehk et pühad, aga tegelikult on seal taga ju terve lugu. Kusjuures hetkel kestvate pühade puhul polnud reedel ja laupäeval tegemist üldse ju pühadega, vaid pigem ristivastupidi. Pühad on alates pühapäevast.

Mulle meeldib kuidas paaril korral aastas on köik uudiskanalid täis ühte legendi, mida miljonid inimesed üle maailma tähistavad. Üks lugu, aga miljonid erinevad viisid tähistamiseks. Respect!

Tegelikult tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu taaskord väga headele piltidele – Holy Week, 2010 – kui ise köikjale reisida ei jöua, siis peab lihtsalt vesise suuga pilte vaatama.

*****

Kui juba pilte vaatate, siis vaadake ka neid – Earth Hour 2010. Klikkige piltidel, siis näeb sama pilti tulede pöledes ja pärast klikki on tuled kustunud. Ägä!

Advertisements