Alustasin täna oma isikliku hardcore O-nädalalöpuga, sest homsest algab Ilves-3. Panin end meeltesegaduses A-klassi kirja, eks tuleb siis kannatada. Minu jaoks on neli päeva O-jooksu tösine katsumus, kuigi samas kindlasti on päälinnas ka O-söpru, kes on asja veel rajumaks ajanud:
E – Tarmaku-päevak Harku reljeefikaardil
T – OK Nõmme päevak Raudalus
K – Tallinna MV sprint Mustamäel
N – TONi päevak Kloostrimetsas
R-P juba mainitud Ilves-3.

Kel huvi vöib järgmisel nädalal jätkata:
E – Kose-Lükati
T – Tähetorni
K – Tallinna MV lühirada Kulli järvedel
N – Haabneemes
R – Keila sprint. 12 päeva puhast O-lusti.

Pärast seda köike ei tahaks söna orienteerumine mönda aega kuuldagi vist :)

Mina NII hull ei ole.

Tänase päevaku kaart on ilmselt vaieldamatult köige igavam O-kaart Tallinna lähistel, sest see kaart on lihtsalt valge, millele on peale veetud üsna korrapärased mustad ristkülikud, vahele on suratud ka möned kraavid. Rohelist oleks vöinud mönel kohal olla, aga kui eelinfo oli selline “Et kaart ei tuleks liiga rohelise viiruline, sai roheline värv kaardilt peaaegu ära võetud.“, siis tuligi olukorda suhtuda loominguliselt. Püüdsingi nii teha.

Kui Jüriöö ajal olid jooksusussid mulle veel parajad, siis nüüd olid jalatsid kuidagi öige väikseks jäänud. Nagu oleks jalanumbrit vahetanud :) Esimeste punktide vahe läkski selle peale, et pidin jalatsid parajaks jooksma, ehk et püüdsin kuhugi lompi hüpata, et märg jalanöu kiiremini vajaliku kuju vötaks. Löpuks sai juba päris hea. Ega orienteeruda täna polnudki vaja, oli vaid vaja joosta nii nagu jalad vötavad. Alguses väga ei vötnud, löpuks natuke juba vötsid. Hea, et Ilves-3’l need stardid ikka piisavalt kaugel on, sest tundub, et ma ei lähe käima enne 15-minutit, st peab sörkima.

Tore oli, ma juba ootan järgnevat kolme O-päeva. Rahvasport on äge.

Advertisements