Reedel käisin kinos, sest Colin Firthil oli sünnipäev ja mis sobiks sellesse päeva paremini kui A Single Man (wiki, imdb) Coliniga peaosas. Sellel sünnipäeva lool on tegelikult pikem taust, aga ma ei viitsi lahti seletada – palju ägedamalt kölab see, et läksin kinno just sünnipäeva töttu :)

Kui filmi algus oli maruaeglane ja juba arvasingi, et sattusime körgkunstilise sisuga filmi otsa, milles poole ajast näidatakse pikkade kaadritena, kas kellegi varbaid, küünarnukke vöi körva, aga önneks oli see vaid alguse asi ja tegelikult oli film väga hea. Eriti hea oli filmi läbiv muusika ja riietuse stiilsus, noh riietus ERITI. Samas mida halvemat saakski oodata, kui filmi produtsendiks on Tom Ford. Colin oli enamuse ajast nii stiilne, et hing jäi kinni. Kitsa löikega ülikonnad on ikka nii ägedad.

Üldiselt ega ma filmist ei tahagi rohkem kirjutada, minge kinno :) Üks välismaakeelne arvustus on siin, sealt saab nats aimu, millega tegu.

Mu lemmikstseen oli, aga tantsustseen. Nats sobib sellesse Movies with memorable dance scenes teemasse – kategooria “Parim tants, mida tantsivad kaks head söpra” (pean eelköige silmas stseeni löppu, alates 1:25’st).

Advertisements