Jube lihtne oleks taastumise vajadust vabanduseks tuua ja ikka veel mitte eriti trenni teha ning tegeleda niisama logelemisega, aga kaua sa ikka taastud kui enam jalad ei valuta ja tunne on hea. St läksingi jooksma. Esimesed 25 minutit oli päris tore, siis läks ühtäkki nii raskeks, et halbhakkas, aga ma ei andnud alla – pingutasin löpuni. Tuleb välja, et see 5-tunnine maraton on möjunud mulle laastavamalt kui näiteks 11-tunnine Xdream. Go figure!

Üleeile käisin vaatama kuidas need minu naised (FCF naiskond muidugi) taaskoord karikafinaalis mängisid, juba viiendat korda vist. Vöi oli see neljas? Ikka viies vist. Paganama külm ilm oli vuti vaatamiseks, aga tuli kannatada. 12. oktoober on veel Eesti – Sloveenia mäng, mis algab kell 21:30 – selle mängu ajaks peab vist kogu oma talvevarustuse üles otsima. Täie rauaga ikka. Aga mitte ilmast ei tahtnud ma kirjutada.

Ma ei mäletagi, et FCF naised PJK vastu nii palju vöimalusi oleks kunagi loonud kui tolles üleeilses karikafinaalis, aga paraku kehtis sama vana töde, mis paljudel eelnevatel kordadelgi on paika pidanud – kui ise ei löö, siis lüüakse sulle. Paganama kahju. Flora naistel oli lugematu hulk vöimalusi, aga mitte ühtegi ei suudetud neist ära lüüa. Kusjuures vastase väravavaht ei pidanud mingeid eriti pööraseid törjeid ka tegema, sest kui pall lüüakse ikka otse köhtu, siis ole ainult osav pall kinni püüdma. Florale löödud väravat nimetatakse ajakirjanduses küll meistriklassiks vöi iluväravaks vöi kes teab veel milleks, aga ega ta nüüd nii meistriklass ei olnud ka. Noh samas eks ma tean ka seda, et Morkovkina saaks hakkama ka palju ilusama väravaga – praeguses on liiga palju Flora kaitseliini äpardumist. Löppude löpuks muidugi polnud PJK’le Morkovkina liigne isetsemine üldse kasulik, nii mönelgi korral oleks vöinud ammu ära sööta, aga ei ise on ise on ise.

Kui veel natuke spordist kirjutada, siis on ikka jube kahju, et Kanepi eile niimoodi lüüa sai. Jube kahju. Samas jällegi on Kaia hull tegija, aasta sportlane igaljuhul. Olümpiahöbe andku andeks, eksju :)

Homme lähen  rogainile jalutama, sest jooksmine keelati ära. Ei, mitte arstide poolt, vaid vöistkonnakaaslaste poolt.

Advertisements