Proovisin eile söiduvormi. Ei, mitte füüsilist vormi, sellest oman proovimatagi ülevaadet, eriti kui arvestada seda, et see ülevaate tegemine on lihtne – vormi on peaaegu terve kuu kestnud pausiga veits tagasihoidlikuks läinud :) Proovisin hoopis söiduriietevormi pühapäevaseks BikeXdreamiks. Väga palju ma tegelikult targemaks ei saanud, sain vaid kinnitust sellele, et varbad ja näpud külmuvad ära niikuinii. Eriti varbad. Ma isegi ei kujuta ette, mida jalga panna, et varvastel külm ei hakkaks. Vöi, et kas on öigem minna rattakingadega vöi mitte? Muus osas on riietus lihtne, paar kihti pikki varrukaid/sääri, kilekas, müts, kiiver. Varukindad pean ka vist kotti pistma, sest ka näppudel on kombeks külmetama hakata. Eile sel ajal kui päike veel paistis polnud söitmisel viga midagi, sest päike on praegusel ajal mönusalt soe, aga kohe kui päike ära läks, hakkas külm. Pmst kohe. Arvestades, et pühapäevaks lubab napilt 11-12 kraadi sooja ja mitteüldse päikest ning halvimal juhul ka nats sademeid, siis ei ole väljavaated pühapäevaks üldse ägedad. Samas arvestades, et eelmisel aastal oli +2 kraadi, siis on kindel see, et hullem ikka olla ei saa :)

Püüdsin O-kaardite andmebaasist leida Võsu rogaini kaarti, aga millegipärast ei ole seda sinna pandud. Önneks on aga olemas rogain.ee leht, kus on olemas ka eelmiste rogainide kaardid. Võsu kaart peaks olema midagi sellist. Tundub päris meeldiv, eriti meeldiv on see, et ei pea mägesid vötma :) Samas jällegi on BikeXdreami juhendis selline lause “Soovitav on mitte planeerida kaardil “sihi” märgiga tähistatud sihte oma teekonda. Valdav osa selliseid sihte ei ole sõidetavad ning neil võib leida mahalangenud puid ja muud koledat.” – vaadake nüüd seda Võsu kaarti, seal ju ainult sihid ongi :) Vöi on ratta-O’s “siht” vaid see köige kitsam joon? Oma hallolluses natuke sobrades, meenub mulle küll, et seal Võsul oli vist tõesti väga palju sihte.

Ah-jaa Xdreamist veel nii palju, et konkurents tundub meeldiv tulema :) Naiskond Polkupyöräilysuunnistelijat koosneb vaid maailma ratta-O eliiti kuuluvatest soomlastest: Kaisu Yli-Peltola tuli 2009 aastal noorte MM’l hõbedale, MTBO edetabelis on ta hetkel 56’s / Marika Hara on mitmekordne ratta-O tiitlivöistluste medalist, nii muu seas ka maailmameister, MTBO edetabelis 5’s / Susanna Laurila pole küll tiitlivöistlustel medalit saanud, aga MBTO edetabelis on ka kohal 27. Täiesti vöidetav tiim, eks? Pigem on vist küsimus selles, kas möni meestetiim teeb neile ära vöi ei :)

Advertisements