Laskumata poliitikasse ja kogu maailma rahu puudutavatesse teemadesse arvan puhtalt emotsiooni pealt, et egiptlase on lollid. Olgu öeldud, et ma pole kunagi Egiptuses käinud ja mind see väga tegelikult ei tömba ka, aga kuivörd käesolev talv on ERITI pikk ja lumerohke, siis andsin alla – tahan sooja ning päikest ja oleksin nöus ka Egiptuses oma päikeseannuse kätte saama. Ootasime sisuliselt sobivat viimase hetke pakkumist. Just nüüd, kui minusugune lihtne puhkaja tahaks sinna oma raha viia, hakkasid need lollid mässama ja nii peletavad oma peamise elatusallika – turismi. Lollid on määratud lolli mängima (Genialistid).

Kuivõrd meil oli plaan puhata veebruari löpus, siis on veel öhkörn vöimalus, et olukord rahuneb, aga see on töesti nii öhkörn, et pigem vist mitte. Heameelega saaks oma päikeseannuse kätte hoopis näiteks Tenerifel, aga seal puhkamine on vähemalt poolteist kuni kaks korda kallim. Sellest meenub mulle, et tuleb meeles pidada – homme on lotokolmapäev :)

Ah-jaa, veel täiesti emotsiooni pealt möte – see nende mässamine seal naftavarude poolest strateegilises piirkonnas viib ju nafta hinna üles, mis omakorda tähendab, et Eesti kütusemüüjad saavad hindu tösta, sest “Maailmaturul on naftabarreli hind töusnud” ja kütusehinnatöus viib jällegi hinnatöusuteele ka muud kaubad ning teenused. Elu on ikka paganama ebaöiglane.

Talv, mine ära, anna armu. Tahan sooja ja soovitavalt kohe!

Pilt siit

Advertisements