Eilne vöistlus oli o-tehnilises möttes tore, köik muu oli jama. Eriti pean siinkohal silmas korraldust. Alustuseks oli üks teeviit pandud igaksjuhuks nii, et seda vöimalikult halb märgata oleks, rajal olid kaks punktinumbrit omavahel vahetusse läinud, viimane punkt oli pandud tobedalt nö valele käele ja autasustamist on raske kommenteerida, sest see mis seal toimus oli natuke nagu halb komöödiafilm.

Selle vale numbriga  punktiga (7. punkt oli metsas 47 ja 15. punkt 44) päästis suuremast otsimisest vaid see, kui meenus klubi, kes oli vöistluste peakorraldaja – sellel klubil lihtsalt juhtub. Pöhimötteliselt alati. Teel vöistluspaika meenutasime autos erinevaid juhtumisi, mis tollel klubil ette on tulnud, näiteid jagus igasse valdkonda – kord ei olnud startide alguseks starti üles pandud, kord ei olnud enne esimeste löpetamist finišit jöutud töökorda seada, punktide puudumine vöi vahetusse minek on juba liiga tavaline. Kahju tegelikult ju.

Arvestades, et tegemist oli Tallinna MV, mida toetab ka Tallinna linn ja ka esikoha meened on linna poolt välja pandud, siis oleks vöinud need üleandmisel vähemalt pappkarbist välja vötta. Poleks arvanud, et sellisele väikesele detailile tähelepanu peab pöörama. Muide, ilusad meened olid.

Isiklik jooks ei olnudki nagu jooks, ma ei teagi, mis see oli. Ammu pole kellelegi kalendriga kaotanud :)

Edaspidi osalen vaid neljapäevakutel, Xdreamil ja Jukolal.

Advertisements