Tsitaat V. Randperelt (Sõnasõda riigikogus: Eiki Nestor palus Valdo Randperel kõnepuldist lahkuda)

Möödunud nädalast pisut ja siis demokraatiast. Riigikogu valimised toimusid aasta eest ja valimised võitis Reformierakond, koos IRL-ga moodustasime ka valitsuse. Reformierakonna ainus lubadus valimistel oli: me hoiame riigi rahanduse korras. Ma tuletan veel kord meelde, valimisi ei võitnud sotsialistid ega Keskerakond, kes lubasid rahvale kooki moosiga, millega nad plaanivad kinni maksta automaksu, kinnisvaramaksu, astmelise tulumaksu ja laenudega.
Kallid opositsionäärid! Katsuge leppida selle mõttega, et te kaotasite valimised ja et enamus Eesti rahvast ei usu teie koogi-moosi muinasjutte! Aitäh!

Muide Valdo, suur osa Eesti rahvast ei usu enam eriti ka seda juttu, mida vöimul olev erakond ajab.

Meid valiti, meie otsustame, meid ei huvita, mida teised arvavad. Me hoiame rahanduse korras, aga põhimõtteliselt võib vastata igale teisele rahanõudlejale, et raha ei ole. Aga oot – õige jah, enda palka tõstsime küll. Topeltstandardid.

Soovitan vaadata ka 6. märtsi Vabariigi kodanike saadet, seal väljendab Randpere end veel rajumalt. Ma olen nõus tolle koogi ja moosi jutuga, et pudrumägesid kokku lubada on jabur, aga halloo, natukene viisakust ei teeks ju paha. Mu arvates oleks Randpere pidanud laulmise ja äriajamise juurde jääma, aga paraku on nii, et kui sa parteile piisavalt pappi maksad, siis saad valimisnimekirjas piisavalt körge koha, et valituks osutuda. Avestades, et tegu on piisavalt heal järjel oleva ärimehega, siis teeb meele eriti heaks see, et Valdo kogu oma kuluhüvitise eelmisel aastal ikka ära kasutas (Kogu eelmise aasta kuluhüvitise, üle 8500 euro on ära kasutanud 12 riigikogu liiget). Viimsist linna ongi jube ebasäästlik söita.

Vösa Pets sai kindlasti väärtajakirjandust teha tolle 8 500 euro eest, mida Boriss vöi Ester tolle rahaga tegid ei oskagi arvata.Palk, va sunnik, on ju nii väiksevöitu. Rainer ilmselgelt söidab oma staarvanaisaga muudkui Nömmelt linna ja siis jälle linnast Nömmele ning niimoodi mitu korda järjest.

Seriously, WTF?


Advertisements