Olgu alustuseks öeldud, et kirjutasin selle teksti korra juba valmis, aga vajutasin kuhugi valesse kohta ja kogu tekst kadus ära. IT-ajastu röömud – üks vale liigutus ja ongi puhas leht. Pastaka ja paberiga oleks valmiskirjutatud teksti kaotamine raskem – kes sinna paberihundi juurde ikka minna viitsib.

Niisiis. Käisime bändiga (nagu Heidi tabavalt ültes) laupäeval Lisetmäe rabas räätsamatkal. Suutsime viiepäevasest päikeseliste päevade reast välja valida just tolle vihmasajuse – kaks päeva enne ja kaks päeva pärast oli ideaalne sinise taevaga ilm, meie matka ajal aga sadas täpselt siis, kui me autost väljas olime. Ideaalne ajastus. MITTE!

Pühapäeval küsis üks trennikaaslane mu käest, et mis ma seal rabas teen. Ega vist ei teegi midagi, eks? Lihtsalt könnid ja oled ja siis teed piknikupausi ja siis könnid jälle edasi. Lihtsalt mönus. Mulle tundus, et see jäi talle natuke aruaamatuks, aga noh kaasaegse linnainimese asi :) Toast väljas on äge!

Ostsin endale kaks nädalat tagasi uue GPS anduriga kella. Olen rahul. Küll aga tekkis laupäeva õhtul rabamatka teekonda arvutist vaadates väike ebaköla connect.garmin.ee ja endomondo.com teekondade vördlusel. Garmini keskkonnas on teekonna pikkuseks 11 km’i, endomondos aga 11,42. Oskab keegi seletada, millest selline erinevus? Algandmed peaks ju samad olema. Körvaoleval pildil on ülemine endomondo teekond ja alumine garmini oma.

Pildiriba rabast

Advertisements