O-sportlased jooksid eile Tallinna vanalinnas sprinti. Mittesportlased ei jooksnud, mittesportlased said teha pubi-O’d. Vähem higi ja pisaraid, rohkem löbu :) Hommikuks ei valutanud ükski lihas….

Spordiklubi Kähmakad alustas oma teekonda 20:47:56 Wabaduses, sealt kulgeti edasi BB Kellerisse (punkt vöetud 21:14:12). 21:45:39 olime Popularis, panime paika plaani, et eriti üle 20-25 minuti üheski lokaalis veeta ei tohiks, sest löppude löpuks oli meil köigil neljapäeval tööpäev. Önneks oli järgmine koht suht lähedal – 22:07:06  oleme jöudnud Beergardenisse, muide seal saab küüslaugu leibasid sellisel kujul, et lauale tuuakse leiba viilu kaupa, ei mingeid leivapalukesi. African Kitchen oli vist pea köigi jaoks uus avastus, aga väga hea avastus – 22:26:52 vötsime punni, kuid istusime seal napid 15 minutit, sest enne kella 23 oli kindlasti vaja jöuda shotibaar Noorusesse. Suht napilt enne 23 meil see ka önnestus, leti äärde jöudsime 22:53:13. Sellest baarist kujunes seltskonna lemmik – ma ei mäleta köikide shottide nimetusi, aga möned näited: Nägemist, Roosamannavaht, Vöta Näpust, Ita4Ever, My Anus Is Bleeding, Loll Lits Lätist, Röökiv Birgit, Leegitsev Katre, ManBoobs jne. Kuna tiimikaaslased on köik mu blogi püsilugejad, siis oli meie valik Mis Sul Viga On – maitses hea. Teine valik oli Päikeseratas, ka see maitses hea. Ma kahtlustan, et seal baaris maitseb köik hea.

Püha müristus, oleme ca 10-12 minutiga need shotid ära realiseerinud, sest 23:10:07 olime juba Clayhillsis. Vahelduseks selline viisakam koht. Urmasele teadmiseks, et seal on maruägedad ölleklaasid – mine tee kaupa. 28-minutit hiljem, täpsemalt 23:38:24 , olime Laboris. Shotte pakutakse seal muide katseklaasidest. 23:57:12 tegime chek-in’i suht uues trendikohas Must Puudel. Alkoholi oli juba omajagu voolanud, seega piirdusime koogiga. Olla olnud väga kalorivaene kook ja seda ta töesti vöis ju olla, lisaks kalorivaesusele oli see kook ka maruhea.

Jäänud oli veel kaks lokaali, löpp polnud enam kaugel. Uue päeva esimese baarina tundus just öige olevat Hullumaja – mingil veidral kombel olime me seal ainsad külastajad. Asja hea külg on see, et baaridaamil ja baarmenil oli aega meiega tegeleda maa ja ilm. 00:21:07  olime Hullaris ja ilmselgelt löpetasime ralli löpuspurdiga, sest 18 sekki hiljem (00:21:25) olime juba Patrickus .

11 baari veits vähem kui nelja tunniga  – tehtud! Sealjuures ei väljunud me ühestki baarist selliselt, et vötsime vaid punkti.

Tore sport see O-sport :)

Advertisements