Roheline mitte selles möttes, et nagu oleks valimised lähenemas, vaid roheline selles möttes, et köik oli roheline. Tabasin end metsas möttelt, et pole just üleliia tihedalt nii, et kui kaardil on roheline värv, siis köik, mida sa metsas näed ongi roheline. Tösijutt – kaart oli pöhimötteliselt trükitud helerohelist värvilisele paberile ja mets oli rohelisest rohelisem.

2013-06-06_KeilaEelinfos oli küll märgitud, et N35 rada on neli kilomeetrit, mis tundus natuke nagu vähevöitu, aga samas oli eelinfos ka öeldud, et teedevörk on tihe ning roheline ongi roheline, st sinna üleliia kippuda ei tasuks (oli see kuidagi ka välditav?), seega oli aimata rohket mööda teid ringi jooksmist. Mönevörra oligi. Kui vöimalus, siis tasus minna ikkagi pigem tee peale, kui vösas ragistada, oluline oli vaid öige mahapöörde koht tabada.

Pean tunnistama, et ma päris hästi ei taba rajameistri mötteid selles möttes, et punktid nr 54 ja 50 olid natukene “lambipunktid”, millesse jöudmine nöudis omajagu önne. Kui näiteks 54’ndast sattusid mööda jooksma, siis ei tea mille järgi oleks pidanud end paika panema? Kaardi järgi on pärast seda punti vaid suur hulk sood ja keset sood enda paika panemine on juba körgem kunst, mida päevakuline väga hästi ei pruugi vallata. 50’nda puhul on küll möne aja pärast tee, millesse end kinni saab joosta, aga no maitea, tundus kuidagi tobe punkt. Eriti jabur tundub see 54 punkt selles valguses, et ntks etapp 7-8 oli ca kilomeeter mööda teed jooksu ja punkt oli teeristis (!!!). Päriselt ka vöi? Vöi noh löpp oli üldse natukene lasterada (töesöna, punktid olid kollase lindi ääres), st jookse mööda teed ja vöta vahepeal umbes 10 meetrit tee körvalt punkt.

Aga vaatamata virisemisele – mulle meeldis! :)

Tarkusetera järgmisteks kordadeks – Keila päevakule tuleb alati minna vöimalikult hilja, sest siis saab Jukola trenni teha ehk ole-osav-ja-vali-öige-loha-ning-loiva-punkti-orieteerumist.

Endalegi üllatuseks leidsin end löpuks tulemusi vaadates esimeselt realt. Arvestades, et ma ikkagi vahepeal köndisin seal vössis, siis mis need teised prouad, seal metsas küll tegid?

Avasin kodus vöiduölle (mille Anneli mulle andis), millest pool jäi joomata, sest jäin magama :) Päevakusportlane…

Advertisements