Seekord Xdreamile minnes oli üks asi kindel – jooksusamme ma teha ei taha. Polnud nagu päris valmis selleks. Sellise möttega otsisingi endale tiimikaaslasi ja ega see üleliia raske ülesanne ei olnud, sest nii Heidi, Eli kui ka Merle olid pöhimötteliselt kohe kambas. Kaunis. Eriti kaunis oleks olnud, kui seda päikest, mida Heidi lubas oleks näinud rohkem kui umbes 30 sekundit kuskil kolmandal tunnil :) Ja veel kaunim oleks olnud, kui metsa all poleks seda hirmsat jääd olnud. Täielik korraldamatus (nali!). Selle jää peal ukerdamise töttu said jalad hirmus valet koormust, valet selles möttes, et töötasid mingid sellised lihased, mis minul ilmselgelt arenenud pole ja seetöttu olin ma Xdreami järgsel ja ülejärgmisel päeval täiesti lombakas. Ma ei mäletagi, millal viimati mu pölv nii valus oli kui pärast seda jää-Xdreami.

2015-02-22 - WinterXdreamVötsime alustuseks kaks töusupunkti, et edaspidi sellist ronimist vältida – nii suusahüppemägi kui viljaelevaator olid muidugi ägedad kohad, iga päev sellistesse körgustesse ju ei satu. Sellepärast ongi Xdream tore, et satub kohtadesse, kuhu muidu eriti asja pole. Kerget elevust tekitas punkt nr 37, me ei osanud arvata, et jää veel endiselt nii paks on, et üle jää punkti saab. Arvasin, et punkti saab umbes selliselt nagu 2012 aasta Libahundil, aga seekord oli asi hoopis lihtsam. Harku suusaring oli köndimiseks konkreetselt sobimatu, paha meenutadagi. Punkt nr 2o oli natukene selline “koht metsas” punkt ja sellele me pihta ei saanudki, st köndisime omaarust öiges suunas, kui ühtäkki avastasime end parka nurgast – arutasime natuke variantide üle ja otsustasime punkti mitte otsima minna, ega me vöidu peale väljas ei olnud. 23. juures kaalusime pikalt, et kas minna ülevalt vöi siis otse alla ning sealt järgmise punktini – seiklushimu sai vöitu ja läksime ikkagi altkaudu. Pönev peab olema. Kui midagi üldse ette heita, siis  mu meelest on punkt nr 33 märgitud kui köige idapoolse sissepääsu juures olevaks, sinna me targalt läksimegi, aga tühjagi – saime kogu selle tunneli läbi köndida enne kui punktini jöudsime. Kas punktiring kaardil ei oleks pidanud olema siis pigem tolle eelmise sissepääsu juures?

Vaatamata sellele, et mul oli pölv s*taks valus, siis üldiselt olid igati toredad neli tundi meeldivas seltskonnas, kuid järgmisel aastal palun siiski jää metsa alt likvideerida :)

Ah-jaa kuskil kevade- vöi suvepoole peaks need punktid rattaga läbi söitma, lihtsalt niisama treeningu poolest. Kes kampa lööb?

Kaart suuremana

Advertisements