Huvitav, mille alusel ajakirjanikele palka makstakse? Mida rohkem artikleid? Mida rohkem klikke? Mida absurdsem lugu? Tänase Valgamaalase artikkel ei vasta ühelegi nendest küsimustest. …või siis vastab hoopis kõigile? Selles möttes, et uudis on ju valmis vorbitud – check! Oma pealkirja ning sisu töttu saab ilmselt klikke üsna korralikult (seda on juba jagatud FB’s) – check! Absurdsus on skaalal ühest kümneni kuskil 9.5 peal – check!

Purjus naine hakkas stilistiks

Laupäeval, 11. aprillil kella 23.30 paiku sai politsei teate, et üks mees oli Valgas Paju tänaval naisel külas olnud ja nad olid üheskoos alkoholi tarvitanud.

Ühel hetkel haaras purjus naine mehe sõnul tema passi järele ning lõikas sellest pildi välja. Seejärel lõiganud  mehe jopel varrukad küljest, lõikunud mehe juukseid ja andnud talle selga naisteriided, saates ta üle korteri lävepaku välja.

Mees sai sõbra juurde varju. Täpsemad asjaolud on väljaselgitamisel.

“Ühe mehe” önnetuse üle pole küll kena naerda, aga maakonnalehtede krimirubriigid on tihtipeale sellised kuidas nüüd öeldagi – veidravöitu väärtusega ja vähemalt toovad muige suule ning seda mitte seetöttu, et kriminaalne sisu oleks naljakas, vaid ikka seetöttu, et ajakirjanike fantaasiamaailm on täiesti arusaamatu.

Advertisements