Kui oled terve päeva kodus koristanud, siis on justnagu kohustuslik minna öhtul ennast liigutama. Valikus oli nurjak Murastes. Kuna Muraste kaardile polnud ma enne veel sattunud, siis tuli minna. Kuigi…. nagu kohapeal selgus, siis on OK Orion oma päevakute 2018-05-01_Murastehinda mingil pöhjusel 1€ vörra töstnud. Oleks seda teadnud, siis poleks vb läinudki, nii pöhimötte pärast, sest ma töesti ei saa aru sellest, et hinda töstma ollakse agarad, kuigi kvaliteedi töusu polnud kuskilt paista. Pigem vastupidi – kui teised päevakukorraldajad arenevad, siis need Tallinna teisipäevakud tammuvad samal kohal juba aastaid. See on vist löputa teema.

Esimene üllatus oli kaardi kvaliteet. Vöi ei, see oli ju teine, sest esimene oli see hinnatöus. Igaljuhul oli see kaart selline vakstuvöitu kaart, mida tuli päris korralikult voltida, et ta käes pisut mugavam oleks. TON päevakute kaart on kordi mugavam, st käepärasem. Samas ühel TON’i päevakul kuulsin södurpoisse omavahel arutlemas, et see teisipäevane kaart oli palju parem, oli ikka mida käes hoida, see TON’i kaart on nii pehme. Algajate värk. OK Orion proovib ilmselgelt vältida seda, et kaardi märjaks saamisel oleks see endiselt loetav, aga no kui neljapäevakutel on OK kaart, siis miks teisipäevakud ei saa seda endale lubada? Hinda nad ju töstsid :)

Vaatamata pikale virinale oli tegelikult o-jooks tore nagu tavaliselt. Oma eesmärgi, st trenni, täitis. Rohkem polegi vist vaja. Vöimalusel siiski pigem väldiksin OK Orioni poolt korraldatavaid päevakuid (etteruttavalt olgu öeldud, et väisasin neid siiski kahel korral, aga mölemal korral oli möjuv pöhjus).