Ratta-O’ga on mul umbes nii nagu massažiga – jube harva käin, aga kui käin, siis naudin täiega ja mötlen, et miks ma seda tihedamalt ei tee. Pöhimötteliselt iga kord! Möni ei öpi ikka ka oma vigadest.

2018-05-29_Liiva-J2rveTulenavalt sellest üliväikesest ratta-o kogemusest ei saanud ma stardist minnes kaardile märgitud ja tegelikult metsas olevatest teedest mittemidagi aru. Pean silmas just teede klassi. Hämmastav, millised väiksed rohtunud teed olid kaardile märgitud laia joonega, aga vb on see ka lihtsalt selle konkreetse kaardi viga. Kes teab… Tiirutasin igaljuhul igalpool mujal kui punkti piirkonnas, ka kaardist väljas käisin hetkeks. Läksin sinna punkti 8 minutit. Nagu puuga oleks pähe saanud, noh. Edasi läks enam-vähem lepse reega ja maastik oli tore, sest töttöelda on seal ennegi korduvalt jooksunud/liigelnud. Mönes kohas polnud kaarti vaja väga vaadatagi. GPS jälje järgi tundub mulle, et 4/24’s punkt oli vist valesti metsa asetatud, aga mis sellest enam.

Pärast läksin veel Raku järve ujuma, kokkuvöttes polnud üldse paha teisipäev.

See, et metsa-O pani oma päevakud teisipäeviti toimuma on körvaltvaatajale enam, kui veider, sest OK Nömme ju teadupoolest tegi juba teisipäeviti päevakuid. Vabandus, et kolmapäev ei saa teha, sest kolmapäeviti on pargijooksud ei ole ju väga pädev vabandust, sest sellel pargijooksul on maksimum 50 osalejat (ja see on selge liialdusega kirja pandud) ja see ei konkureeriks küll ühegi o-päevakuga. Samas jällegi arvestades, et OK Nömme ei panusta väga orienteerumise populariseerimisse ja nende kaardid on enam kui halva kvaliteediga, siis teiselt poolt on see metsa-o käitumine täiesti möistetav. Huvitav kui pikk dialoog sellele köigele eelnes?

Kokkuvöttes küllap ikka orienteerumine vöidab!