Märtsi saldo: neli linna-o päevakut!

2019-03-03_Sydalinn3.03 – Südalinn, linna-O. Rattaga kohale!

Tegelikult ei olnud märtsi alguses veel päris rattasöidu ilm, aga kuna könniteed olid enam-vähem kuivad, siis ei saanud ma kiusatusele vastu panna ja läksin rattaga päevakule. See hetk kevadel, kui saad ratta selga on lihtsalt nii hindamatu, et kirjeldaks, kui oskaks, aga önneks vöi kahjuks ei oska. Leppige sellega :) Esimesse punkti minekul oli iseendaga päris rahul, et otsemineku välja lugesin, kui öigesti mäletan, siis päris suur hulk o-söpru jooksis vist ringi. Körge viis iseendale. Ei mäleta täpselt, miks ma 16-17 etapi sellise totaka ringiga olen jooksnud, aga küllap oli see rattavaimustus nii jalgades, et jooksin siis kohe suurema ringiga.

2019-03-10_MustakiviS10.03 – Mustakivis, linna-O. Liiga palju riided, hirmus raske oli niimoodi joosta

Läksin päevakule kahe paari jalatsitega, sest kevade on absoluutselt ägä, aga tänavad on siis nagu liuväljad ja mitte ei tea, millega joosta saab. Läksin tavalise jooksutossuga ja lootsin, et plusskraadid on oma töö teinud, st püsin raja löpuni jalgadel. Püsisin, sest kokkuvöttes oli lausa palav. Erinevalt öigest jalatsivalikust ei oska ma end kevadel öigesti riide panna ja nii ma siis higistasin rohkem, kui oleksin soovinud. Mitte, et ma kurdaks, peaasi, et see talv kiiremini otsa saaks. Öhtul vöitsid Sparta naised Sakut 6:1 – absoluutselt kordaläinud pühapäev!

2019-03-17_Juhkentali17.03 – Juhkentali, linna-O. Mingi haigusvimm on külges…

Jöin hommikukohvi ära ja lükkasin mingil pöhjusel väljaminemist aina edasi-ja-edasi – vaatamata pisikesele haigusvimmale vöitis önneks ikka see minemise soov. Starti jöudsin küll piinlikul kombel köige viimasel minutil ja finišisse veel piinlikumal kombel siis kui see oli juba suletud. Hea, et mind ikka ära oodati. Raja löpuosa, see kus pidi risti-rästi ümber staadioni jooksma oli pisut tobedavöitu, aga mis seal ikka – ammu unustatud. Ülaltoodud piinliku hilinemise töttu vötsin 28. puntki vist määruste vastaselt üle aia ronides – palun vabandust. Ehk ei panda 49. koha saanule seda pahaks, ma tean küll, et nii ei ole ilus teha.

24.03 – Hiiu mets, linna-O. Esimest korda PÄRIS metsas

Üle pika-pika aja oli ikka sigaäge päris metsas puude vahel ja samblal joosta. Umbes sama tore kui jalgpallurina löpuks kunstmuru asemel murule mängima saada. Pool aega oli muidugi lumes sumpamine, aga see ei riku kuidagi seda metsas orienteerumise röömu.

2019-03-24_Hiiu_mets_1  2019-03-24_Hiiu_mets_2.jpg