Matka viimasel päeval jöudsin enne teele asumist ka lõunat süüa, aga kuna mul töesti kiiret kuhugi polnud, siis vötsin vabalt ja ajasin Edaga juttu. Hommikusöögile järgnes pöhimötteliselt mitu tundi laua taga istumist ja lobisemist, esirehvi täispumpamist ja muud möttetut asjatamist. Enne veel kui plaanisin teele asuda, küsis Eda, et kas söön enne minekut löunat, kuna see kölas lihtsalt nii isuäratavalt, siis lasin end üsna kergelt ära rääkida ja jäin löunale.

Pisut enne äraminemist sadas veel seenekat, aga önneks söidu ajal taevast mingeid sademeid alla ei tulnud. Ma ei olnud enne ärasöitu veel kindel, kas söidan Kalamajja autoni vöi piirdun Sauele söiduga, aga kuna Kalamajja söites oli lootust 900 km’i kokku saada, siis kaldusin ikka selle valiku poole. Lubasin endale, et otsustan tee peal – tuulesuuna ja väsimuse järgi.

Viimane päev oligi selgelt köige lihtsam, sest suund oli nii kindel ja minu önneks kordki matka jooksul oli mul terve tee taganttuul. Niimoodi vöiks ju maailma löppu söita! Ca 25 km’i tagant pidin tegema küll pisikese peatuse, et hetkeks puhata ja lisasda esirehvi pisut öhku, ülejäänud aeg lihtsalt tšillisin. Pidasin korra ka plaani, et söidan Keila-Joa, Laulasmaa ja Tabasalu kaudu väikse ringiga, et see 900 km’i ikka kindlalt täis saaks, aga sellest möttest siiski loobusin. Samas avastasin Stroomi randa jöudes, 6 km’i oleks veel vaja söita ja teate need viimased kilomeetrid ei tahtnud kuidagi koguneda, tiirutasin seal Pöhja-Tallinna vahel nagu mingi totakas. Et köik oleks päris aus, siis oleks pidanud veel umbes kilomeetrise pauna tegema, aga kuna ma ise tean, et 900 on tegelikult täis, siis lugesin matka kl 19:02 löppenuks.

Kruiisisin mõnusalt poodi ja siis koju sööma ning pesu pesema. Tagasi igapäevarutiini!

70.03 km / söiduaeg 4:20:44. Start kl 14:12 – löpp kl 19:07, st kogu teel oldud aeg 4:55. Kokku läbitud 899.03 km (kuna endomondol oli kaks korda unexpected error, siis olen üsna kindel, et tegelikult tuli kilomeeterid piiiisut üle 900, seega deklareerin oma matka pikkuseks ikkagi 900 km’i)